کارخانه قالیشویی عدل در رشت و استان گیلان

درباره قالیشویی عدل

قالیشویی عدل در رشت در خدمت شماست تا تجربه‌ای خوب و دلنشین از شستشوی فرش، موکت و مبلمان خود داشته باشید. ما با تجربه سال‌ها فعالیت در این زمینه، این اطمینان را به شما می‌دهیم که از مجموعه خدمات قالیشویی رشت عدل رضایت کامل داشته باشید.

در قالیشویی رشت عدل، استفاده از مواد شوینده با کیفیت و درجه یک خارجی، بهره بردن از دستگاه‌ها و تجهیزات شستشوی مدرن و دقت و حساسیت بالا در انجام کار به بهترین شکل ممکن، موجب شده است که نتیجه نهایی کار، بسیار رضایت بخش باشد.
صداقت و شفافیت در ارائه خدمات، سرلوحه کار ماست. تعرفه‌ها و خدمات ارائه شده از همان ابتدا شفاف و مشخص است. همچنین کارشناسان ما به دقت نیاز شما را بررسی کرده و سرویس مناسب برای شما را معرفی می‌کنند. مجموع این شرایط باعث می‌شود خاطره‌ای خوش از سپردن فرش، موکت و مبلمان خود به قالیشویی رشت عدل داشته باشید.

{ تماس با ما | وبلاگ | ثبت سفارش | سوالات متداول }

هدف و ماموریت ما

دورانداز و اهداف قالیشویی عدل طیف بسیار گسترده ای دارد. توسعه و حرکت رو به جلو از اهداف اصلی ماست و می کوشیم که بهترین و مطمئن ترین خدمات ممکن را به مشتریان خود عرضه کنیم و ورود به حوزه های مرتبط و پدیده های نو ظهور به عنوان پیشتاز از دیگر اهداف ماست.

چشم انداز ما

قالیشویی عدل امیدوار است که همراهی قابل اعتماد برای شما مشتریان گرامی باشد. امید است با عنایت خداوند متعال و نیز کسب رضایت مشتریان عزیز بتوانیم خدمات مناسبی را ارائه داده و حوزه فعالیت خود را نیز هم از لحاظ کیفی و هم از لحاظ کمی گسترش دهیم. امیدواریم که در این راه ما را یاری کنید.

خدمات ما

soap

خدمات شستشوی انواع فرش

شستشوی تخصصی و حرفه ای انواع فرشهای دستبافت و ماشینی با استفاده از ماشین آلات پیشرفته با بالاترین کیفیت در رشت و حومه.

local_laundry_service

خدمات مبل شویی

کلیه خدمات مبل شویی انواع مبلمان، خوشخواب، موکت، میز و صندلی، صندلی ماشین، مبلمان راحتی، استیل و … در محل بدون ریزش آب با شامپوی درجه یک

handyman

خدمات تعمیراتی

کلیه خدمات بازسازی و تعمیرات انواع فرشهای دستبافت و ماشینی از جمله: رفع پارگی، سوختگی، بیدخوردگی و … توسط استادان صنعت فرش دستبافت.

تماس با ما