کارخانه قالیشویی عدل در رشت و استان گیلان
[rev_slider slidertitle=”Parallax Hero1″ alias=”parallax-hero1″]

خدمات قالیشویی عدل 

مشتری‌ مداری شعار ما نیست، افتخار ماست.
ما در قالیشویی عدل رشت با توجه به جنس فرش ها به روش های مختلف و با مواد پاک کننده‌ی مختلفی که متخصصین ما تشخیص بدهند شستشو را با ضمانت ۱۰۰% انجام می دهیم و در دو روز کاری تحویل شما می دهیم. به طور کلی انواع خدمات ما به دسته بندی های زیر تقسیم می شود:

خدمات قالیشویی، تعمیرات و خشکشویی عدل

تعمیرات

شستشوی فرش

مبل شویی

account_treeفرایند کار در قالیشویی عدل

ring_volume

مرحله 1

سفارش خود را ثبت کنید

در مرحله اول، کافیه سفارش خودتان را از طریق سفارش آنلاین یا تلفنی از طریق شماره های 33470148-013 یا 33471924-013 ثبت کنید تا همکاران ما اطلاعات شما را دریافت کنند و با شما تماس بگیرند.

directions_run

مرحله 2

فرش ها را جمع آوری می کنیم

در مرحله دوم، پس از ثبت سفارش همکاران ما روز و ساعت برای جمع آوری فرشها را با شما هماهنگ می کنند و خدمت شما می رسند و آنها را جمع آوری می کنند و به سمت قالیشویی عدل می آورند.

bathroom

مرحله 3

شستشو انجام می شود

در مرحله سوم، فرش های شما با بهره گیری از جدیدترین تجهیزات مکانیزه مدرن با دقت بالا و تجربه چندین ساله ما با استفاده از مواد درجه 1 نانو شسته می شود و کارهای مربوط به سفارش انجام می شود.

local_shipping

مرحله 4

فرش را تمیز تحویل می دهیم

در مرحله چهارم، فرش های شسته شده شما در کمتر از 48 ساعت تمیز و ضدعفونی می شود و همچنین با تجهیزات مکانیزه ما خشک شمی شود و با سرویس رایگان دم در منزل به شما تحویل داده می شود.

قالیشویی عدل

{ ارزان ترین و بهترین قالیشویی در رشت }

قالیشویی عدل به عنوان ارزانترین قیمت قالیشویی رشت با بهره‌گیری از متدهای به‌روز، تکنولوژی پیشرفته جهانی را برای حفظ سلامت فرش‌های پر نقش و نگار شما به‌کار گرفته است. عدل که یکی از برترین قالیشویی های رشت قلمداد می‌شود، با سابقه‌ای طولانی در شست‌وشوی تخصصی انواع فرش‌های دستباف، ماشینی و تابلوفرش در کنار مبل، موکت و پرده توانسته است که خدمات متعدد تخصصی را با مناسبترین قیمت قالیشویی در رشت به مشتریان خود عرضه کند. اگر به دنبال یک قالیشویی خوب در رشت هستید تا با اعتماد کامل، فرش‌ خود را به آن بسپارید؛ ما امانت‌دار شما هستیم.

مشتریان دائمی قالیشویی عدل و رضایت آنها مهر تاییدی بر این امر است. قالیشویی عدل با هدف کیفیت در خدمات و تجربه چندین ساله و با داشتن کادری مجرب و متعهد و بهره گیری از دانش و فناوری روز توانسته است با شرکت ها و ارگان های دولتی و خصوصی همکاری داشته باشد. امید است بتوانیم با تکیه بر اصل مشتری مداری و صداقت کاری در راستای تامین نیازهای شما مشتریان محترم به این هدف دست یابیم. { درباره ما }

verified_userچرا قالیشویی عدل را برای شستشوی فرش ها انتخاب کنیم؟

سرویس رایگان


تحویل سریع


دارای چندین سال تجربه کاری


دارای کادری مجرب و باتجربه


اطلاع رسانی از تمام مراحل


ضمانت کلیه خدمات


شستشوی اسلامی


تحویل کاور شده


دنبال یک قالیشویی خوب در رشت هستید؟

به منظور سفارش شستشوی فرش دستباف، ماشینی، موکت و خدمات مربوط به فرش می توانید همین الان از طریق این فرم به صورت آنلاین سفارش خود را ثبت کنید و از 10 درصد تخفیف بهره مند شوید.

در غیر اینصورت می توانید از طریق شماره های 33470148-013 و یا 33471924-013 و یا از طریق راه های ارتباطی موجود در صفحه تماس با ما با همکاران ما در تماس باشید.

نظرات مشتریان

بسیار محترم و با شخصیت بودن کارشونم خوب بود راضی ام
خیلی عالی، ممنون از خدماتتون، فرشمون کامل تمیز و سالم بود و خیلی هم به موقع تحویل دادن
بنظرم یکی از بهترین قالیشویی های شهر رشت هستن. خیلی مودب و خیلی با دقت کار را انجام دادن .
یک قالیشویی خوب در رشت هست کارشون خیلی تمیز و به موقع انجام دادن ممنون از آقای خانجانی و همکارشون بابت حضور به موقع و اخلاق حرفه ای
هم به موقع رسوندند و هم خوش برخورد بودند
کارشون خیلی خوب بود، فرشها تمیز شد و تغییر رنگ نداد، اما گوشه‌ها کمی کج شد

menu_bookمطالب آموزشی

 { باید هایی درباره فرش }

کارخانه قالیشویی عدل در رشت و استان گیلان
تماس با ما