کارخانه قالیشویی عدل در رشت و استان گیلان

keyboard_arrow_leftخدمات مبل شویی در قالیشویی عدل

مبل شویی

اگر می خواهید مبلهای شما بدون کوچکترین آسیب و پارگی، تمیز و ضدعفونی شوند، باید مسئولیت مبلشویی مبلهای خود را به یک مبلشویی معتبر و حرفه ای بسپارید. ما به شما توصیه می کنیم که از خدمات مبلشویی عدل استفاده کنید. مبل شویی فرش و مبل عدل می تواند انواع مبلمان استیل، راحتی، ترک، صندلی ناهار خوری، مبلمان چرمی و انواع مبلمان را به بهترین شکل ممکن شستشو و آنها را خشک می کند. به علاوه، این مرکز حرفه ای می تواند صندلیهای اتومبیل، صندلی های اداری و انواع تشک ها را به خوبی تمیز کند و آنها را بشوید.

موکت شویی

موکت شویی در کارخانه قالیشویی عدل توسط افراد حاذق و با استفاده از مواد شوینده مختص به موکت شویی با توجه به نوع موکت شما صورت می گیرد. و در نتیجه کلیه کثیفی ها و لکه های روی موکت از بین می رود، همچنین این نکته وجود دارد که برای خشک شدن موکت خود نیاز به صبر کردن نیست چون خشک کردن و آب گیری توسط دستگاه های مخصوص خشک کن انجام می شود و موکت شما در سریع ترین زمان و مانند روز اول تحویل شما داده می شود و می توانید هر زمان که آن را به مقصد بردید استفاده کنید.

شستشوی خوش خواب

بنابراین بسیار مهم است که تشک ها به طور دوره ای و حداقل هر ۶ ماه یک بار، شسته و تمیز شود؛ تا تشک ها و بالشهای شما کاملا تمیز شود. خدمات خشکشویی و شستشو خوشخواب در کارخانه عدل با دستگاه های خشکشویی انجام می شود و همچنین از مواد شوینده و لکبر های شرکت های مختلف با هم متفاوت است. با شستشوی خوشخواب در محل ویژه در استان گیلان توسط کادر مجرب قالیشویی عدل، تشک خوشخواب خود را عاری از هر گونه آلودگی و لکه در زمانی کوتاه تحویل بگیرید و خوابی آرام را تجربه کنید.

تماس با ما